AYM Katalog Dr.Siamour
Hatice - H.ibrahim FIRAT

Hatice - H.ibrahim FIRAT

  Hatice - H.ibrahim FIRAT

  1975 Ankara doğumluyum yaklaşık 30 yıllık ticari hayatım var hali hazırda Ankara ostim sanayi sitesinde demir çelik ticareti yapıyorum.
   AYM Neti tesadüf eseri tanıdım. Sponsor liderimiz sayın İlyas bey firmanın vizyon ve misyonu anlatınca ürünleri sağlık alanında başarısı ve aynı zamanda kazanç kapısından bahsedince eşim işin bu işi yapmaya karar verdim. Tabi doğal olarak sisteme dahil olup ürünleri kendimiz kullanmaya başladık ve 1 ayın sonunda güzel sonuçlar aldık şirketin vizyonu olan 1000 aile derneginin üyesi olmaktan onur duyduk ve bunu 20 günlük bir çalışmayla başarmak mutlu etti. Bu işe maddi kazanç sağlamak amaçlı değil bir Türk firmasının vizyonuna katkı sağlamak ilerleyen zaman içerisinde çok büyüyeceğine inandığım devasa bi firmanın önemli neferlerinden bir tanesi olmak için yola çıktık.1,5 ayda ne kasar doğru bir karar verdiğimizi gördük ve hep beraber bu firmayı olması gereken yere taşıyacağımızdan hiç şüphemiź yok. Bu firmada olmak bu ürünleri kullanmak bir ayrıcalık herkese bu yolda BAŞARILAR.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM