Emine - Tahir SEYHAN

Emine - Tahir SEYHAN

BİR OLURSAK BİN OLURUZ….
 
 
Ailemin üçüncü çocuğu babasının biricik kızı gözbebeği olarak dünyaya geldim. Babam hem işçi, işçiliğinin yanında da hamallık yaparak zor bir hayat mücadelesi vererek bizleri büyüttü.
 
Ayakta durabilmenin nasıl bir şey olduğunu, dürüst olmanın, insanlarla iletişim kurmanın ne kadar önemli olduğunu babamdan öğrendim. Onu çok seviyorum iyi ki onun kızıyım.
 
 
2000 yılında hayatımın ilk büyük hediyesi eşim Tahir Seylan'la tanıştım. 2005 yılında dünya gözümü kucağıma aldım. 2013 yılında ikinci baharımı küçük kızımla buldum. Evlendiğimde tekstil firmasında işçiydim, sekiz yıl çalıştım. Çalıştığım işletmede ustabaşı olduktan sonra işimden istifa ettim. İstifa nedenim insanları ezememekti. Daha sonra almış olduğumuz evi satıp sermaye yaparak klasik ticarete eşimle birlikte atıldık.
 
Bilmiyorduk ki girdiğimiz ticarette batan birini çıkarttığımızı, doğal olarak üç ay gibi kısa sürede bir okul kantini olduğu için anlaşmamız feshedildi ve battık. 2009 yılında bir Amerikan firmasının Networking işine evet dedik. Altı yıl hiçbir semineri hiçbir toplantıyı kaçırmadan eğitim alma fırsatı bulmuştum.
 
Networkte bir risk almadan hayatımı kurabileceğimi biliyordum. Fakat zayıf kazanç planından dolayı takım arkadaşlarıma kazandıramadığımız için epey bir yorulmuştum. Ve bu arada tek maaşla hayatımızı idame edemeyeceğimiz için fabrika hayatına geri dönmek zorunda kalarak üç vardiyalı olarak hem ben hem eşim ayrı fabrikalarda çalışmaya başladık.
 
Bu dönem benim ve ailem için çok zor bir süreçti. Sevdiklerime zaman ayıramamak bir yana kazancımız da yeterli değildi. Eşimle birlikte bir B planı arayışına girdik. Biliyorduk ki maaşlı işlerle çocuklarımızın geleceğine sağlıklı bir şey yapamayacaktık.
 
Bir vizyonu görebilmek için bankadan kredi çekerek Dubai'ye bir eğitime gittik. Kripto para dünyasını görünce zengin olacağımızı ve insanları da zengin edeceğimize inanarak eşim on beş yıllık ben de sekiz yıllık fabrika işlerimizden istifa ettik. İlk zamanlar çok güzel kazanarak dokuz ülke gezerek ailemle üç yıl uzun bir balayı yaptık. Bu maceramızı Tayland ta zirvede bırakarak işin sonunu göremediğimizden dolayı radikal bir kararla işimizi sonlandırdık.
 
Zirvedeyken birden Türkiye ye dönünce eşim kendini araba yıkarken buldu. Zor bir dönem ailemiz için başlamıştı. Altı ay hayatımın en zor dönemini hiçbir iş yapmayarak evimde geçirdim. Sonrasında iş arayışına geçtim. Hem para hem zaman özgürlüğümü kazanabileceğim tek iş network marketingti. 
 
Büyük kızım yüzde yüz burslu özel okul kazanmıştı ve onun için bir şeyler yapmam gerekiyordu. Üç farklı network kazanç planını dinledim. Bana AYM Net projesini anlatan hayatıma dokunan kocaman yürekli sponsorum kızımın okul taksitlerini ödeyebileceğimi söylediğinde çok heyecanlanmıştım.
 
Tam da benim heyecanlandığım zamanda AYMNET'in Eskişehir'deki seminerine katılıp şirket sahipleri İLHAN SAĞLAM ve SİBEL SAĞLAM la tanışıp mütevaziliklerini, firmanın ne kadar sağlam olduğunu görmek benim bu projeye evet dememi sağladı. İyi ki evet demişim bu projeye girdiğim günden beri iyikilerim çoğaldı. Hayatım "iyi ki varsın"larla doldu.
 
Sabrederek okumaya devam ediyorsanız zor bir hayat yaşadığımı anlamışsınızdır. Bu proje dört buçuk ay gibi kısacık bir sürede bana 1000 Aileye girilebileceğini gösterdi.
 
Öncelikle hayat arkadaşım, yol göstericim bu işte ki en büyük destekcim sevgili eşim TAHİR SEYHAN'a bana vermiş olduğu desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
 
Evlatlarıma, anneme ve babama bu süreçte bana yardımlarımdan dolayı minnettarım.
 
Sponsorum GÜLŞAH ve SAMED GÜNDÜZ çiftine bana AYMNET projesini sunukları için teşekkür ediyorum.
 
Evvettt evettt evvettttt ilk network hayatıma girdiği günden beri öğretmenliğimi yapan networkle alakalı bildiklerimi bana öğreten ALİ DİNLER'e Binsis AYMNET 1000  Aileye girmemde vermiş olduğu desteğinden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır.
 
Bu başarı merdivenlerine tırmanırken bana inanan, güvenen takım arkadaşlarıma, liderlerime benimle tek yürek oldukları için İYİ Kİ VARSINIZ diyorum. Bu başarı hepimizin... Bütün organizasyonuma ve bilmediğim 1000 Aileye girecek bütün dostlarıma açmış olduğum bu yolda çok mutluyurm ve gurur duyuyorum.
 
1000 Aileye girecek bütün dostlarımın başarı hikayelerini okumak için sabırsızlanıyorum.
 
Herkese yürek dolusu sevgi ve saygılarımla ………
 
 
 EMİNE SEYHAN

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM