Gülşah - Samed GÜNDÜZ

Gülşah - Samed GÜNDÜZ

35 yaşında, 3 yaşında bir oğlum,16 aylık bir kızım var. 3 üniversite bitirdim, dördüncüyü okuyorum. Sekiz yıllık öğretmenlik mesleğime son vererek tek iş olarak network ticaret modelini seçtim. Güzellik uzmanıyım. Salonumuzda Aymnet’in ürünlerini kullanılıyoruz. Bir kadın pedinin hayatıma girmesiyle herşey değişti. Kardeşimin aldığı muhteşem sağlık sonucundan sonra, ped satan şirketleri araştırmaya başladım ve Aymnet’i kendim buldum. 4 yıldır büyük bir heyecanlaailece çalışıyor ve ürünleri kullanıyoruz. Yakın çevremdeki sonuçlarla birlikte Aymnet hayatımızın merkezine oturdu.

2016 yılının ağustos ayında Samed Bey le evlendik, Aymnet eşimin hiç ilgisini çekmiyordu, benim ilgilenmemi de istemiyordu. Eşim ticaretle uğraşıyor o yüzden iş gibi görmüyor beni desteklemiyordu, hatta yapacaksan evde yap ama seminer, toplantı ne gerek var, uğraşma diyordu. Ama ben ürün sonuçlarını gördükce, Allah razı olsunlar arttıkca daha çok insana anlatmak istiyordum. Zor zamanlarımız oldu heyecanımı eşimle bile paylaşamıyordum sadece benimle seminerlere geliyordu o da zoraki. Ama o da ürün sonuçlarını gördükçe, ve sadece 1 haftada 17 bin TL kazandığımı ve sahnede birlikte paramızı alınca işimi ciddi bulmaya başladı. Çok yakın arkadaşım Melike bizim mucizemiz oldu. Senin hastalığının dermanı yok dediler şimdi çok sağlıklı arkadaşım. Samed in Melike den sonra inancı daha da arttı zaten onun derdi benim iş olarak networkü seçmemdi. İlhan Bey ve Sibel Hanım la vakit geçirdikce eşimin işe ve şirkete güveni oluşmaya başladı. Şirket in başarılarıyla birlikte Düzce Üniversitesi eğitim programlarına eşimle birlikte katıldık. Samed eğitimlerden sonra beni desteklemeye ürünleri tam kullanmaya ve ekip kurmaya başladı.

Aymnet’de siz inandığınızda hiçbir engel önünüzde duramıyor. Bu işin bir formülü kuralları yok. Önemli olan istikrar, saati önemli değil hedefinize göre değişebilir ama hergün mutlaka bu işe zaman ayırmalısınız. Ne kadar yoğun olursanız olun haftada 10 saatlik akıllı çalışmayla herşeyi başarabilirsiniz.

Mükemmel dostlar biriktirdik, harika bir ekibe sahibim. Bu bir ekip işi, bu bizim başarımız, hepsini yürekten kutluyorum.
Şirketimiz hiç durmuyor, sürekli bir başarıyla çıkıyor karşımıza. Geleneksel ve tamamlayıcı tıp kongresi, Düzce Üniversitesi iş birliği, Teknopark, kosgeb projeleri, Düzce Üniversitesi sertifika programları, reishi çalıştayı, toksikoloji testleri ve onayları, Marka ajansı iştirakçiliği, en iyi bitkisel içerikli ürün markası olması gibi başarılarla enlerin ve ilklerin şirketi olmaya devam ediyor. Huzurla ve gönül rahatlığıyla işimizi yapıyoruz.

Mayıs ayının ortasında tüm bu güzelliklere ek olarak binary ( binsis) kazanç planı da geldi. Şimdi eşimle birlikte çalışmanın keyfini yaşıyoruz. Bu sistemle birlikte öyle bir proje geldi ki heyecanımızı katladı. 1000Aile projemiz 2 yıl gibi kısa bir sürede tam 1000 ailenin aylık 10 bin TL ve üzeri gelir kazanmasına katkı sağlayarak hayatına dokunmak hayallerine ışık olmak, yaşam standartlarını yükseltmeye yardımcı olmak harika bir duygu. ilk 15 günde bu projeye giren 2 aileden biri olmak ayrı bir mutluluk oldu. Diğer ailenin ekibimden olması üstüne bir mutluluk daha getirdi. Ceylan ailesini de yürekten tebrik ediyorum.
Bu yolda benimde bir gizli kahramanım var elbette, annem canım. Evlatlarıma gözü gibi bakıyor, aklım onlarda kalmıyor. Tüm etkinliklerde, seminerlerde, yolculuklarımda yanımda. Ekibimin moral kaynağı, benim de. Bu arada ekip kurup kariyer almayı da ihmal etmiyor. Babamın desteklerini ve fedakarlıklarını da saymakla bitiremem. Cesaret kaynağım, sırtımı yasladığım dağım. İyi ki benim babam. Evlatlarım bilmediğim ne çok şey öğrendim onlardan, minik öğretmenlerim benim, huzur kaynaklarım. Eşim, biz olmayı öğretenim, diğer yarım,umudum… hepsine katkılarından dolayı sonsuz şükrediyorum.

Daha yeni başlıyoruz. Hayaller,hedefler hazır.
Tüm bu fırsatları bizlere sundukları için Sibel-İlhan Sağlam çiftine,şirketim Aymnet’e ve Aymnet ailesine teşekkür ediyorum.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM