Katalog
Shatlyk Hallyyev

Shatlyk Hallyyev

Merhabalar 1000_ailem!
Öncelikle aranızda olduğum için gururluyum.
Ben Shatlyk Hallyyev Turkmenistanliyim.
Kısaca kendimden bahsedecem.
9_ yaşımda hastalıgından dolayı babamı kaybettim, Yalnız bir kadın olarak annem kız kardeşim ve beni büyütmek zorundaydı ama annemin saglıgıda çok iyi değildi.Zor şartlarda buyuduk. Çocukken anneme yardımcı olmak için çalışıp para kazanmak istiyordum ama çocuk olduğum için imkansızdı bazı seyler.O zamanlar düşünüyordum hızlı büyüsem de annem ve kardeşime ben baksam.
O vakitler hayat beni büyütmüştü, genç yaşlarımda bir şeyler yapmaya çalışıyordum.Aradan seneler geçti ben büyüdüm.
Memleketten insanların daha güzel hayat yaşaması için ve daha fazla para kazanması için Türkiye geldiklerini duyduğumdan sonra bende Türkiye topraklarına gelmeye karar verdim.
Ama her şey 4/4 lik değilmiş.Geldigimden sonra maaşlı sistemde çalışmaya başladım ve aldığım maaş  sadece bizi gecindiriyordu.Turkiye gelirken ettiğim hayallere ve yaptığım planlara yetmiyordu.
Aradan bir süre zaman geçti çalışma şeklim ve kazancım aynı devam ediyordu.Hatta acilen memlekete yüksek miktarda para lazım olduğu için Faizine borç aldım ve borçlardan kurtulmak için ekstradan iş arayış peşindeydim.
Günlerin birinde beraber kaldığım arkadaşım birtane video izliyordu, bu ne diye sorduğumda NETWORK  MARKETİNG sektorunun eğitimi olduğunu söyledi ve ordaki bir cümleden çok etkilenmiştim
" Başarının bedelini bir donem için ödemeyenler Başarısızlığın bedelini bir ömür boyu öderler" ve o arkadaşıma kendimi bu sektöre davet ettirdim.
NETWORK  MARKETİNGDE ilk sunum dinlediğim gün korkularımdan büyük olan hayallerim yeniden güncellenmişti çok büyük vizyonumuda gördüm.Aldığım  bilgileri uygulayarak gösterdiğim çabanın karşılığını alıyorum. 

Şu an bişey başardım diyemem, ama başarmak istediğim bir işe, olmak istediğim yere bir adım daha yaklaştım.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM