Katalog

HAKKIMIZDA

 

     2009 Yılında AYM danışmanlık kimliği ile faaliyetine başlamıştır. Bu süreci 2015 yılına kadar mevcut ürünlerin büyük bir kısmının geliştirilmesi ve doğrudan satışı ile geçirmiştir. Yine bu dönemde 2 önemli başarıya imza atmıştır. Bunlardan ilki 2015 yılında network sektörüne şirketin açılmasıyla birlikte faaliyete geçen, şirketin network sektöründe 20 yıldan fazla tecrübeli profesyonel yönetimi tüm network şirketlerinin kazanç planlarının eksik yönlerini irdeleyerek AYMNET’e özgü, sektörde benzeri bulunmayan bir model geliştirerek adını girişimci iş planı koymuştur.

     2. büyük başarı ise yine sektörde özellikle yerli firmaların en önemli eksiği olan ticaret yazılımıdır. AYMNET uzun çalışmalar sonucunda kendi geliştirdiği e-ticaret yazılımı ile üyelerine ve müşterilerine güvenilir, şeffaf, esnek ve yönetilebilir bir uygulama geliştirmiştir. Nitekim bu uygulama sayesinde girişimci ortaklar yürüttükleri işlerine istinaden sınırsız rapor ve analiz imkânına sahiptir.

     2015 itibari ile yeni iş ortakları katılımı ve sermaye artışı ile AYMNET adı altında çalışma alanını ve hedeflerini büyütmüştür. Kurulduğu günden bu yana beslenme ve ek gıda takviyesi, kadın sağlığı ve kişisel bakım ürünleri ve temizlik ürünleri ile toplumsal sağlığı koruma bilinci ile ürün geliştiren AYMNET, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.
AYMNET’in değişim ve gelişim maratonu 2018 nisan ayında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilen ve koordinatörlüğünü dünya sağlık örgütü (WHO), sağlık bakanlığı ve sağlık bilimleri üniversitesince gerçekleştirilen, yüzlerce bilim adamının katıldığı Uluslarası geleneksel ve tamamlayıcı tıp kongresine yüzlerce şirket arasından kabul görme başarısını göstermesiyle başlamıştır.

     Katıldığı kongre ve fuarda ürünleri ve çalışmaları ile dikkat çeken Aymnet 31 Mayıs 2018 tarihinde Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) ve Kalkınma Bakanlığı Tarafından Türkiye’de Geleneksel Tamamlayıcı Tıp üzerine İhtisaslaşan İlk ve Tek üniversite olan Düzce Üniversitesi ile iş birliği anlaşması imzalamış ve çalışma çıtasını yükseltmiştir.
Düzce üniversitesi ile işbirliği anlaşması ardından çalışmalarına hız vermiş ve 26 Temmuz 2018 tarihinde Düzce üniversitesi teknoparkda ar-ge merkezini açmıştır. Bu kurduğu ar-ge merkezinde şifa için yurt dışından getirilen tıbbi bitkilerden yüksek kalitede ürünler üretmeye odaklanmıştır.

     Nitekim, Türkiye’de ısrarla Reishi (gano derma lucium diğer adıyla ölümsüzlük mantarı) mantarının yetiştirilebileceğini vurgulayan AYMNET, düzce ilinde reisihi mantarı üretim çalışmalarını başlatmıştır. Sürekli yeni ürünlerin geliştirilmesi üzerine ar-ge çalışmalarını sürdürülmektedir. Bunun için bilimin tüm kaynaklarını kullanan AYMNET Reishi mantarının Türkiye’de yetiştirilmesini desteklemek amacıyla Türkiye’nin birçok noktasından katılan bilim adamları ile Tıbbi mantarlar çalıştayı gibi çalıştayları organize etmekte ve desteklemektedir.
     AYMNET oluşturduğu bu bilgiyi üyelerine ve müşterilerine en doğru bir şekilde aktarabilmek için girişimci iş ortaklarının gelişimine ve eğitimine ayrı bir önem vermektedir.

     Bu noktada,  bir yine bir ilke imza atarak kurduğu aktif yaşam akademinin temellerini atmıştır. Burada,  AYMNET’i diğerlerinden ayıran nokta çalıştığı sektörde üyelerini ve müşterilerini en güvenilir bilgiye ulaştırmak ve doğru bilinçlendirmek için, Bir devlet üniversitesi olan Düzce Üniversitesi ile yaptığı iş birliği çerçevesinde tüm üyelerine alanlarında uzman akademisyenlerden eğitim aldırarak Düzce Üniversitesi onaylı BAŞARI sertifikası vermektedir.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. KABUL EDİYORUM